KARIÉRA VOĽNÉ POZÍCIE

Samostatný projektant pozemných stavieb/stavebných objektov ILD SK, spol. s r.o.

Miesto práce
Považská 38, Košice

Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Termín nástupu
ASAP, ihneď

Celková mzda (brutto)
800 – 1 400 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupráca na príprave a vypracovaní projektovej dokumentácie pre územné rozhodnutie, stavebné povolenie, realizáciu projektu, spracovanie skutkových stavov stavby.
– Tvorba projektovej dokumentácie v programe AutoCAD pod vedením zodpovedného riešiteľa :
– projekčné výkresy stavebných objektov,
– rozpis materiálu, výkaz výmer.
– Komunikáciu s projekčným tímom spoločnosti.
– Komunikáciu so zákazníkom.
– Spolupráca pri vypracovaní cenových kalkulácií.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 – 1400 € v hrubom na mesiac – v závislosti od skúseností. Skladá sa zo základnej zložky 700 € a osobného ohodnotenia.

Zamestnanecké výhody, benefity

– Istota zamestnania v prosperujúcej spoločnosti.
– Možnosť odborného rastu.
– Podpora vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie v rámci pracovnej pozície.
– Možnosť cestovania k realizáciam projektov po celom svete.
– Lukratívna poloha a priestory firmy.
– Pohyblivá pracovná doba.
– Zaujímavé firemné benefity.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom na spracovanie osobných údajov na e-mailovú adresu: hogyova@ild.sk nasledovne:

“Týmto dávam súhlas spoločnosti ILD SK, spol. s.r.o., Považská 38, 040 11 Košice, IČO: 31 730 566, k spracovaniu osobných údajov poskytnutých v súvislosti s uchádzaním sa o zamestnanie, najmä za účelom vyhodnotenia prihlášky a obsadenia pracovnej pozície. Zároveň beriem na vedomie, že práva dotknutej osoby sú upravené v § 19 a nasl. Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov.“

Osobné údaje nebudú poskytnuté tretím stranám a nebudú spracované mimo územia Európskeho hospodárskeho priestoru.
Súhlas je daný na dobu 3 rokov. Po dosiahnutí vyššie vymedzených účelov spracovávania, najneskôr však po 3 rokoch budú osobné údaje vymazané / zničené. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať kontaktovaním spoločnosti ILD SK, spol. s.r.o.

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať podmienky budeme kontaktovať telefonicky za účelom dohodnutia termínu osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. Stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, stavebné, energetika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk – Stredne pokročilý (B2) alebo Ruský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel – pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Microsoft Outlook – pokročilý
AutoCAD – pokročilý

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požadujeme znalosť práce v AutoCAD.
Znalosť aspoň jedného cudzieho jazyka výhodou.
Výhodou je znalosť spracovania statického posudku a návrhu oceľových konštrukcií.
Znalosť stavebného zákona a príslušných noriem.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Hogyová
E-mail: hogyova@ild.sk

KONTAKTUJTE NÁS

Ak sa chcete dozvedieť viac informácií alebo máte akékoľvek dotazy, neváhajte a napíšte nám.